PARFUMERIE INGREDIENTS_STORE v Pařížské, Praha 1

Pro novou luxusní parfumerii jsme instalovali epoxidovou podlahu dle zadání architekta do obou pater obchodu. Epoxidový vysokozátěžový lak jsme také aplikovali na schodiště, které spojuje obě patra. Vytvořili jsme tak jednolitou plochu, která vyniká nejenom krásou, ale také odolností. 

Odstníny šedé podlahy umožňují vyniknout dalším prvkům v interiéru. Množství RALových odstínů šedé má tak stále velkou oblibu u našich zákazníků. 

Garáž - epoxidový silnovrstvý nátěr

V nadzemní garáži v novostravbě u Prahy jsme aplikovali silnovrstvý nátěr ve dvou vrstvách v celkové síle 4mm. Odstín podlahy je RAL 7035. 

Naše firma vlastní vybavení pro aplikaci litých podlah i v zimních měsících!

Takto připravený povrch snese zátěž vozů typu SUV i těžké kolové techniky po mnoho dalších let. Podlaha se vyznačuje vysokou odolností proti znečištění a snadnou údržbou.

Laboratorní hala - Pardubice

Původně výrobní hala se starou betonovou podlahou, potřebovala splňovat nové nároky. Epoxidový silnovrstvý nátěr ve dvou vrstvách splňuje dokonale představy zákazníka.

 

Rekonstrukce podlahy haly probíhala v několika krocích. Po zbroušení starého betonu bylo zapotřebí důkladně opravit nerovnosti a poškození nejenom podlahy, ale také soklu. Poté byl teprve nanášen speciální dvousložkový silnovrstvý nátěr.

 

Takto upravená podlaha je dobrou investicí a snese vysoké požadavky v dalších letech.

Podlaha do předsíně bytu

Realizujeme také zakázky malého rozsahu.

 

V tomto případě jsme opravovali epoxidovou podlahu po firmě, která neměla potřebné zkušenosti s epoxidovými stěrkami. Na podlaze bylo množství bublinek a různé nečistoty.

 

Před aplikací naší stěrky jsme museli původní podlahu připravit broušením a nanesením přechodové vrstvy.

Stěrku jsme dolili přesně s rovinou plovoucí podlahy i dlažby v sousedních místnostech.

S výsledkem byla zákaznice nadmíru spokojená.

VŠCHT - epoxidová stěrka do laboratoře

Vysoká škola chemicko-technologická v Praze požadovala podlahu, která odolá všem nástrahám specializované laboratoře.

Aplikovali jsme silnovrstvý epoxidový nátěr, na který poskytujeme prodlouženou záruku 25 let. Tato stěrka je chemicky vysoce odolná a obstojí vůči všem olejům a kyselinám užívaným v laboratoři.

Garáž a technické místnosti rodinného domu

 

Celý suterén domu bylo potřeba výškově sjednot nivelační stěrkou pod epoxidové podlahy. Dále byli aplikovány 2 vrstvy epoxidového silnovrstvého nátěru v odstínu RAL v síle 5mm. 

Garáž i technické místnosti domu jsou nyní lehce udržovatelné a snesou vysoké mechanické i chemické nároky v dalších letech. 

Skvělá investice se zárukou 25 let!

Koupelna a sprchový kout bytu

 

Epoxidová litá podlaha je ideální také do koupelny a sprchových koutů. Povrch je protiskluzný!  I když to na první pohled nevypadá, noha vám určitě neuklouzne.

Stěrku doléváme k dlaždičkám i odtokovému kanálku přesně a s důrazem na detail. Zachováme spád sprchového koutu, aby mohla voda volně odtékat. 

Epoxidové nátěry jsou voděodolné a vydrží vám mnoho dalších let. Moderní vzhled, skvělá údržba a bezstarostné užívání!

Rekonstrukce mycí linky benzínky Shell 

Rekonstrukce starší mycí linky vyžadovala nejenom čas, ale také znalost specifických podmínek a způsob aplikace epoxidových laků na stěny i podlahu. Ve vybraných odstínech byla v několika vrstvách nanášena vrstva vysoce odolného silnovrstvého epoxidového laku.

 

Zachován byl spád podlahy, kvůli odtoku vody. Spoje mezi podlahou a stěnou byly ošetřeny speciálním tmelem. Na stěnu jsme instalovali tapetu s logem firmy, která je ošetřena proti dlouhodobému působení vody. 

Výsledek osloví každého svým moderním a čistým designem.

Epoxidová stěrka do koupelny - podlaha a stěny

Majitelka domu si přála aplikovat epoxidové nátěry na podlahu i stěny koupelny. Také na podlaze vstupní chodby je epoxidová silnovrstvá stěrka.

 

Ve sprchovém koutě je fosforový nátěr. 

Doba světelného efektu je 30-60 minut - dle nasvícení.

Do malých prostorů je vhodné vybírat spíše světlé a jednobarevné stěrky. Jejcih čistý design a lesk místnost opticky zvětší. 

Kuchyně restaurace, Jeneč u Prahy

 

Epoxidové stěrky jsou nejodolnějším řešením na podlahy. Vydrží takřka vše. Navíc se skvěle udržují v čistotě, což je v kuchyních opravdu potřeba. 

Původní podlaha byla zničená mastnotou a vysokou každodenní zátěží.

 

Epoxidové stěrky schnou 24 hodin a proto lze takovou rekonstrukci provést rychle bez zbytečných finančních ztrát majitele restaurace.

Investice do podlahy se vyplatí nejenom v části pro hosty, ale také v zázemí restaurace!

Epoxidová stěrka do hangáru

Podlaha v hangáru pro letadla, vrtulníky a další techniku vyžaduje tu nejvyšší odolnost. Ty splňuje naše epoxidová stěrka, která díky svým vlastnostem zcela vyhovuje všem požadavkům. 

Soukromý hangár má nyní krásnou, skvěle udržovatelnou a vysoce funkční podlahu. 

Záruka 25 let!

Bílá epoxidová stěrka v bytě - RAL 9003

Elegantní řešení podlahy v malém bytě. Staré lino jsme odstranili a parkety ponechali. Celou plochu bytu bylo potřeba vyrovnat nivelační stěrkou. 

Poté jsme aplikovali v několika vrstvách epoxidovou stěrku v bílém odstínu. Vznikla tak lesklá jednolitá podlaha bez spár a prahů. 

Epoxidové nátěry vynikají svou vysokou mechanickou odolností a snadnou údržbou. Počáteční investice se vyplatí! 

Garáž - vysoce odolná epoxidová podlaha v RAL 7047

Při rekonstrukci podlahy garáže je pouze jedno řešení s heslem ,,na vždy,,. Je to silnovrstvá epoxidová stěrka v síle 5mm. Ostatní možnosti od dlažby po lakování mají životnost max 3-5 let.

 

Při aplikaci silnovrstvé stěrky dodržujeme všechny nutné postupy od přípravy podkladu po aplikaci jednotlivých vrstev. Dále v garáži doporučujeme vyvedení epoxidové stěrky i na stěny po obvodu do výšky cca 10 cm - čímž se vytvoří tzv. bazén, který umožní snadný úklid prostoru.   

Záruka 25 let!

RYCHLÝ KONTAKT:              +420775684328             zbynekhurka@gmail.com                  Praha - Česko

​© 2023 by NC Atelier s.r.o. 

  • Pinterest Sociální Icon
  • Instagram sociální Icon