top of page

SCHODIŠTĚ v kancelářské budově - Praha Říčany

V rámci rekonstrukce budovy Contera v Říčanech u Prahy jsme prováděli ​celkovou rekonstrukci schodiště včetně podest. 

Stav schodiště byl žalostný, proto jsme museli před zahájením aplikace epoxidové stěrky celé schodiště zednicky opravit. 

Následně v několika krocích jsme provedli epoxidový silnovrstvý nátěr včetně čílek, které se vyrábějí na míru zvlášť. To proto, aby konečný výsledek byl dokonalý.

SCHODIŠTĚ S PODESTOU v interiéru kadeřnického studia - Praha

Epoxidový silnovrstvý nátěr jsme aplikovali na hrubou konstrukci schodiště z OSB desek. Elegantní a detailní provedení ocenila designérka i majitelka studia. 

Epoxidový silnovrstvý nátěr lze při dodržení technologických postupů instalovat nejenom na OSB desky, ale také na stávající dlažbu.

FOSFOROVÁ epoxidová podlaha u bazénu

Unikátní epoxidová fosforová podlaha, která plní nejenom vysoké funkční nároky, ale poskytuje zákazníkovi neobyčejný světelný efekt.

Za denního světla je podlaha jednolitá, lehce zabarvená do zelena.

 

Za tmy svítí po celém povrchu. Doba světelného efektu je 30-60 minut - dle nasvícení.

 

Podlaha neobsahuje pravý fosfor, ale fotoluminiscenční pigmenty, které vmícháme do transparentní pryskyřice. Tyto pigmenty mají podobné světelné vlastnosti jako fosfor, avšak nejsou zdraví škodlivé!

Naše firma je jediná v Evropě, která tuto podlahu aplikuje. 

Epoxidová stěrka na POCHOZÍCH CESTÁCH kolem bazénu

+ velkoformátový obklad stěny u sprchy (vzadu na fotografii).

 

Na podlaze byla původně položena dlažba. Tu jsme v několika krocích připravili na zalití epoxidovou stěrkou. Nebylo tak potřeba dlažbu bourat - čímž jsme ušetřili peníze i čas. 

Zákaznice si zvolila design podle svých představ. Epoxidovou stěrku jsme instalovali i na toaletu.

 

Podlaha je beze spár. Stěrka neklouže ani za mokra. Na klíč jsme vyrobili také lišty z epoxidu a nerezové kryty.

 

Podívejte se na video na YouTube v tomto odkazu!

SCHODY z epoxidu - řešení na míru​ - Cheb

 

Každý prostor má svá specifika.

 

Firma NC Atelier vždy realizuje dílo svému zákazníkovi na míru. V tomto případě je řešením je jednolitá barevná podlaha obchodního prostoru v přízemí a mezipatře včetně schodů.

 

Všechna schodiště jsou vždy velmi pracná, ale čas navíc při realizaci se vyplatí. K dokonalému výsledku vede několikadenní postup, který zaručí jejich vysokou odolnost a dokonalý vzhled.

 

Původní schody byly poškozené a obložené lištami. 

BAZÉN v rodinném domě 

Epoxidové nátěry byly aplikovány ve dvou odstínech do bazénu i na pochozí plochy kolem něj, včetně schodů. Interiér tak získal moderní vzhled a lepší funkční vlastnosti - navíc se zárukou 25 let! Svislé stěny bazénu a schodů jsme natírali speciální technikou v několika vrstvách.

Majitel se může těšit nejenom z nadčasového designu, ale také z vlastností, které dlaždičky a dlažba splnit nemohou. Již žádné odpadávání jednotlivých kousků dlažiček a žádné prosakování vody!

Ačkoliv je nátěr ve vysokém lesku je PROTISKLUZNÝ a nehrozí tak zranění ani na mokrém povrchu.

PARFUMERIE INGREDIENTS_STORE v Pařížské, Praha 1

Pro novou luxusní parfumerii jsme aplikovali epoxidový silnovrstvý lak i na schodiště, které spojuje obě patra. Vytvořili jsme tak jednolitou plochu, která vyniká nejenom krásou, ale také odolností. 

Odstníny šedé podlahy umožňují vyniknout dalším prvkům v interiéru. Množství RALových odstínů šedé má tak stále velkou oblibu u našich zákazníků. 

Epoxidová designová STĚRKA NA STĚNU

Velkoformátový obklad stěny v designu mramoru.

 

Dokonalý efekt bez spár - obklad byl vytvořen na míru z jednoho kusu ve velikosti cca 2x2,5 metru.

Epoxidová stěrka na stěnu je vhodná do kuchyní nebo koupelen. Zkrátka všude tam, kde je vyžadována vysoká odolnost proti vodě, teplu a nečistotám. 

 

Velikost jednotlivých kusů obkladu vždy přizpůsobíme místu realizace. Zapomeňte na dlaždičky a zvolte moderní cestu a design!

bottom of page