Schodiště s patrem v interiéru kadeřnického studia - Praha

Epoxidový silnovrstvý nátěr jsme aplikovali na hrubou konstrukci schodiště z OSB desek. Elegantní a detailní provedení ocenila designérka i majitelka studia. 

Epoxidový silnovrstvý nátěr lze při dodržení technologických postupů instalovat nejenom na OSB desky, ale také na stávající dlažbu.

Fosforová epoxidová podlaha u bazénu

Unikátní epoxidová fosforová podlaha, která plní nejenom vysoké funkční nároky, ale poskytuje zákazníkovi neobyčejný světelný efekt.

Za denního světla je podlaha jednolitá, lehce zabarvená do zelena.

 

Za tmy svítí po celém povrchu. Doba světelného efektu je 30-60 minut - dle nasvícení.

 

Naše firma je jediná v EU, která tuto podlahu aplikuje. 

Venkovní bazén - epoxidový nátěr 

V krásné rekreační oblasti středních Čech probíhala rekonstrukce venkovního bazénu. Majitelka si přála, aby bazén získal efekt prolínajících se odstínů modré. 

Na podlahu i stěny bazénu jsme aplikovali několik epoxidových nátěrů ve vybraných odstínech RAL tak, aby výsledek skutečně evokoval plynulé přechody odstínů moře. 

Pokud zvažujete rekonstrukci venkovního bazénu je epoxidový nátěr tou nejlepší volbou! Už nikdy nebudete muset řešit prasklé a odpadávající dlaždičky, zatékání a podobně. Epoxidový lak je bezspárový a nejvíce odolný proti všem povětrnostním podmínkám! ZÁRUKA 25 LET! 

Bazén rodinného domu v novém lesku

Epoxidové nátěry byly aplikovány ve dvou odstínech do bazénu i na pochozí plochy kolem něj, včetně schodů. Interiér tak získal moderní vzhled a lepší funkční vlastnosti - navíc se zárukou 25 let! Svislé stěny bazénu a schodů jsme natírali speciální technikou v několika vrstvách.

Majitel se může těšit nejenom z nadčasového designu, ale také z vlastností, které dlaždičky a dlažba splnit nemohou. Již žádné odpadávání jednotlivých kousků dlažiček a žádné prosakování vody!

Ačkoliv je nátěr ve vysokém lesku je PROTISKLUZNÝ a nehrozí tak zranění ani na mokrém povrchu.

PARFUMERIE INGREDIENTS_STORE v Pařížské, Praha 1

Pro novou luxusní parfumerii jsme aplikovali epoxidový silnovrstvý lak i na schodiště, které spojuje obě patra. Vytvořili jsme tak jednolitou plochu, která vyniká nejenom krásou, ale také odolností. 

Odstníny šedé podlahy umožňují vyniknout dalším prvkům v interiéru. Množství RALových odstínů šedé má tak stále velkou oblibu u našich zákazníků. 

Epoxidová designová stěrka na stěnu

Velkoformátový obklad stěny v designu mramoru.

 

Dokonalý efekt bez spár - obklad byl vytvořen na míru z jednoho kusu ve velikosti cca 2x2,5 metru.

Design stěrky na stěně je stějný jako na podlaze. 

Epoxidová stěrka na stěnu je vhoná do kuchyní nebo koupelen. Zkrátka všude tam, kde je vyžadována vysoká odolnost proti vodě, teplu a nečistotám. 

 

Velikost jednotlivých kusů obkladu vždy přizpůsobíme místu realizace. Zapomeňte na dlaždičky a zvolte moderní cestu a design!

Schody z epoxidu - řešení na míru​ - Cheb

 

Každý prostor má svá specifika.

 

Firma NC Atelier vždy realizuje dílo svému zákazníkovi na míru. Řešením je jednolitá podlaha obchodního prostoru v přízemí a mezipatře včetně schodů.

 

Všechna schodiště jsou vždy velmi pracná, ale čas navíc při realizaci se vyplatí. K dokonalému výsledku vede několikadenní postup prací, který zaručí jejich vysokou odolnost a dokonalý vzhled.

 

Původní schody byly poškozené a obložené lištami. 

RYCHLÝ KONTAKT:              +420775684328             zbynekhurka@gmail.com                  Praha - Česko

​© 2023 by NC Atelier s.r.o. 

  • Pinterest Sociální Icon
  • Instagram sociální Icon