top of page

3. díl Seriálu DESIGNY EPOXIDOVÝCH PODLAH: Imitace teraca

Dnes již zřídka používaný materiál teraco je sám o sobě imitací - jedná se totiž o umělý kámen.


Krásné podlahy z teraca můžete obdivovat zejména ve veřejných budovách z první poloviny 20.století. A mimochodem napadlo vás, že chodník slávy v Hollywoodu je také tvořen tímto materiálem?


Někdy se stává, že nás osloví zákazník s požadavkem opravy stávajícího teraca, nebo chce podlahu novou, avšak v původním dekoru.


Protože epoxidové stěrky můžeme velmi snadno upravit tak, že teraco skvěle napodobují, je toto řešení snadné. Pozor! Epoxidová stěrka se aplikuje na stávající podlahu s pomocí vhodného adhezního můstku.


Před zahájením prací vyrobíme v atelieru 2-4 vzorky imitace teraca a společně se zákazníkem vybereme ten nejvhodnější. Můžeme doladit barevnost i strukturu pomocí chipsů.


Fotografie jsou z jedné koupelny, kde si majitelka přála novou podlahu v duchu původního teraca, avšak v moderním provedení.


Máte doma teraco? A víte, že pokud o něj správně pečujete vydrží vám stejně dlouho jako epoxidová stěrka?


Příště se těšte na populární a dechberoucí 3D podlahy!

Líbil se vám článek? Chcete další zajímavé tipy a inspiraci?


Sledujte nás na Facebooku nebo Instagramu!


Projděte web a zeptejte se na to, co vás zajímá!

#teraco #epoxidovepodlahy #podlaha #epoxidovesterky #litepodlahy #interiery #rekonstrukce #epoxy #design #dekor #byt #dům #litepodlahy #opravapodlahy #podlahari #interierovydesign #imitace #pryskyřice #stavba #litesterkyf53 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page